Reference

      Tyto hodnocení jsou vložena z Google a Firmy.cz. Pokud byste rádi napsali hodnocení, napište jej zde a bude vloženo na stránky. Děkuji 


Michal 85

Profesionál a muž na svém místě. Slovo nejde nebo neumím jsem u Milana za dobu vzájemné spolupráce neslyšel. Pokud máte opravdu zájem problém řešit nebo mu přijít na kloub, Milan je schopen věnovat a pomoci klientovi opravdu doslova všemi smysly a možnostmi, které zná nebo ovládá, a pokud ne, tak se stále věnuje dalšímu rozvoji a posouvá možnosti terapie a rozvoje za hranice normálního chápání. Jsem s jeho prací nesmírně spokojen a doufám, že bude ještě dlouho pokračovat. Jeho služby určitě vřele doporučuji! M. 

Hana M.

S .návštěvou u p.Rykla jsem spokojena. V pohodové, nenucené atmosféře a čeho si cením - za normální, lidské ceny, žádný "byznys", toho si vážím.

Good Places 

S Milanem Ryklem jsme u nás ve firmě zkoušeli enneagram a zjistili jsme díky němu zajímavé věci. Nebojte se toho, práce je to opravdu povznášející a rozhodně se vyplatí podívat se na sebe v jiném světle. Milan má vzácný dar umět podat zapeklité věci jednoduše a ještě to pro správné pochopení doplnit řadou příkladů. Věcí, které člověk musí při různých výzvách pochopit je celkem dost a jsou obvykle opačné způsobu, jakým běžně uvažuje. Doporučujeme pana Milana Rykla pro řešení vašich situací a otazníků a to nejen ve firmě, ale i v osobním životě. 

Hani Š.

Milan Rykl je člověk se srdcem na správném místě. Ochotný pomoci, poradit. Doporučuji jeho služby. 

P Š

Milan má vzácný dar umět podat zapeklité věci jednoduše a ještě to pro správné pochopení doplnit řadou příkladů. Věcí, které člověk musí při různých výzvách pochopit je celkem dost a jsou obvykle opačné způsobu, jakým běžně uvažuje. V tom mi Milan vždycky pomohl, vidět věci v jiných souvislostech, než mám zaběhnuté. Také mi jednou "opravil" pomocí reiki ukopnutý prst u nohy před odletem do Nepálu, takže jsem dal měsíční trek bez problémů. Doporučuju Milana pro řešení vašich situací a otazníků... 

Frogata

Byla jsem zde několikrát, pokaždé s jiným problémem. Stačilo jedno sezení. Např. asi půl roku mně trápila bolest nohou, připadala jsem si jako slon, když jsem ráno vstávala a jak jsem měla nohy těžké. Lékař diagnostikoval chronickou žilní nedostatečnost. Po návštěvě zde jsem bez problémú, žádné léky neužívám.