Poradna, koučink online 

21.01.2024

Pokud Vám návštěvu u mě znemožňují zdravotní obtíže, vzdálenost, případně potřebujete po absolvování konzultací jen doplňující informace, tak, je tato nabídka právě pro vás. Konzultace mohou být zaměřené jako u standartních setkání, více naleznete v nabídce. Snažím se o to, aby pro vás toto řešení bylo maximálně užitečné. Pokud máte případný zájem o některý kurz z nabídky touto formou, je možné si domluvit  u většiny jeho online podobu (momentálně pouze individuálně).

Případně je možné online formou i konzultace Bachova květová terapie se zasláním esencí na dobírku. Pro více informaací mě kontaktujte.



Postup:

  • Zavolejte mi. Domluvíme si, kdy online konzultaci bude možné realizovat, případně jestli jde touto formou vaše téma řešit.
  • Pokud je pro vás příjemnější oslovit mě e-mailem nebo pomocí formuláře, vyplňte formulář níže, ozvu se vám, popište situaci, uveďte email pro spojení, navrhnu vám termíny a nalezneme možný společný termín a formu spojení
  • Před 1. konzultací prosím o úhradu alespoň 1 hodiny konzultace jako zálohy v částce 600,- Kč na účet: 2784895023/0800 (při platbě QR kódem prosím do poznámky vložte jméno, vaší e-mailovou adresu pro lepší párování platby s dotazem), cena online konzultací je stejná jako v aktuálním ceníku
  • Do emailu obdržíte následně po úhradě fakturu
  • Podobný postup platí i v případě zájmu o kurz