Aktuálně

 

Vážení klienti, vzhledem k nařízení vlády jsou obě provozovny od 22. listopadu až do odvolání uzavřeny. Jakmile to bude možné, nalezneme náhradní termíny. Děkuji za pochopení. Pokud míte pocit, že Vaše situace je neodkladná, je možá konzultace online.

Vzhledem k současné situaci nový večerní cyklus kurzů automatické kresby začne v prvních měsících roku 2021. věřím, že bude situace lepší, budeme se moci scházet bez omezení a vy, případní zájemci budete mít více energie a hlavně klidu pro nové poznatky.

Vzhledem k současné hygienické situaci nabízím stávajícím klientům, ale i novým možnost konzultací Online pomoci komunikačních aplikací podobně jako v jarních měsících.

Vždy jsem dával přednost seminářům s osobní účastí. Nedávné období ukázalo potřebnost této formy seminářů. Hlavně i to, že poznatky i takto získané lze prakticky využít. Především na překonání emoční nebo mentální krize, kdy pro klienty toto byla jedna z mála možností, jak tuto situaci překonat, když nešlo osobní setkání.

Setkali jste se už někdy s tímto pojmem? Pokud ne, věřte, že princip tohoto fenoménu znáte u sebe nebo svého okolí. Je to očekávání, pravda, kterou máte uloženou v myšlení a toto způsobí, že se daná situace stane, ať je to neúspěch, chování okolí k sobě nebo cokoliv jiného.

Nejčastější příčinou nefungujícího vtahu mimo jiné bývají protiklady, povahové, přístupy k sobě partnerům nebo dětem, ale i to co si každý z partnerů nese ze svých rodin. Často si tyto rozdílné přístupy, které partner vidí jako normální a používá je i k jiným bereme osobně, Prohlubuje se tím odcizení, nepřijetí, pocit, že partner už nemiluje jako...

Energie proudí v lidském těle energetickými kanály, meridiány, na nichž leží body, s kterými pracuje například akupunktura nebo akupresura. Jakákoliv nerovnováha v tomto systému vede k onemocnění orgánu nemocný orgán má zpětně vliv i na stav energetického systému, ale i na psychickou stránku člověka, některé blokace jsou vnímány bolestí orgánů,...