Nymburk, Loučeň, Mladá Boleslav
Přednášky - školení
Přednášky - školení

Přednášky - minikurzy

- přednášky pro veřejnost, pro individuální skupiny

Přednášky zařazuji nepravidelně do programu, případně o ně můžete projevit zájem formou individuální skupiny nebo týmu. Témata se týkají oblastí, kterým se každodenně věnuji s klienty, téma zkvalitnění vztahů, nové pohledy na výchovu dětí, osobní rozvoj a mnohé jiné. Přednášky probíhají dle možností formou besedy, některé s praktickou ukázkou. Termíny a více informací o nabízených přednáškách naleznete níže...

Přednášky v programu:


Témata přednášek:

Tzv. Energetičtí úpíři kolem nás

    Pro někoho může být téma Energetičtí upíři nebo Psychičtí upíři (vampýři) šílené nebo z oblasti sci-fi, ale určitě jste se s tímto člověkem někdy v životě setkali. Bývá to člověk, v jehož blízkosti se necítíte dobře, kde po se po společně stráveném čase cítíte unavení, bez energie, emocionálně rozladění, rozbolí tělo nebo děláte věci, které za normálních okolností neděláte. Dozvíte se proč to dělají a jak se bránit a jiné.

                                Více ...

Otázky kolem tzv. Zbloudilých duší

   Slyšeli jste někdy o tomto problému, někdo Vám řekl, že Vás něco takového ovlivňuje? Nebojte se tohoto tématu, nebudeme se věnovat otázkám ze záhrobí, ale tomu, jak nás mohou tyto bytosti nějakou formou ovlivňovat v životě, ve vztazích nebo zdraví. Dozvíte se, co to vlastně tzv. "Zbloudilá duše" je, jak vzniká, proč se právě nás nějak dotýká a jak se s ní vyrovnat a o mnohé jiné. 

                                         Více ...