Přednášky - seberozvojová setkání

- osobnost, vztahy, rodina, sebepoznání

Přednášky zařazuji nepravidelně do programu, případně o ně můžete projevit zájem formou individuální skupiny nebo týmu. Témata se týkají oblastí, kterým se každodenně věnuji s klienty. Jedná se o vztahy, osobnost, rozvoj, životní změny a jiné. Přednášky probíhají dle možností formou přednášení, ale i diskuse. Některá témata i s praktickou ukázkou. V případě zájmu nebo pro více informací mě kontaktujte. Cena přednášky po domluvě, pokud není uvedena v programu...

Pět jazyků lásky ve vztazích

Setkání s tématem knihy G. Chapmanama, který popisuje 5 různých způsobů jakými lásku a pozornost nejen dáváme okolí, ale i jakým způsobem očekáváme od svých blízkých lásku a pozornost my. Pokud se tato "řeč" mezi partnery, v rodině liší, mohou vznikat nenaplněná očekávání. Přijďte pochopit tyto základní způsoby projevu lásky, začněte dávat lásku i jazykem, kterému budete vzájemně rozumět, tím zkvalitnit vztahy a harmonii v rodině. Uděláme si i test, abyste dozvěděli jaký jazyk je právě ten váš a co jednoduchého můžete dle této filosofie začlenit do života pro zlepšení vztahů. 

Otázky kolem tzv. "Zbloudilých duší"

Slyšeli jste někdy tento pojem, někdo Vám řekl, že Vás toto ovlivňuje? Nebojte se tohoto tématu, nebudeme se věnovat otázkám ze "záhrobí", ale tomu, jak vás může tento fenomén ovlivňovat v životě. Vždyť i tímto jinak pojmenovaným tématem se zabývá psychologie a nazývá jej Kryptou a Fantomem a týká se mezigeneračního přenosu traumatu a často právě nezpracováním odchodu blízkého člověka stejně jako alternativní pohled, který jej nazývá jako Zbloudilá duše. Budeme si povídat o tom, jak tato duše, chcete-li Fantom, uvězněný ve své kryptě vzniká, proč se nás její přítomnost může dotýkat a jak se s tím vyrovnat a o mnohém jiném, co Vás nejenom v této oblasti zajímá a nemáte se kde zeptat. Spojíme oba pohledy na tuto oblast.

Tzv. Energetičtí vampíři kolem nás

Pro někoho může být téma Energetičtí upíři nebo Psychičtí upíři (vampýři) šílené nebo z oblasti sci-fi, ale určitě jste se s tímto člověkem někdy v životě setkali. Bývá to člověk, v jehož blízkosti se necítíte dobře, kde se po společně stráveném čase cítíte unavení, bez energie, emocionálně rozladění, rozbolí tělo nebo děláte věci, které za normálních okolností neděláte. Pokud toto někdy zažíváte, přednáška je určená právě pro Vás. Dozvíte se, proč to dělá, jak se začít bránit, co udělat, abyste se vůči nim stali odolní. A třeba i díky této zkušenosti se někam v životě posunuli.