Vnitřní limity a životní překážky

03.04.2023
Vnitřní překážky mohou posílit, záleží, jak se k nim postavíme...
Vnitřní překážky mohou posílit, záleží, jak se k nim postavíme...

Mnoho lidí vnímá své životní limity a mnoho v nich tápe, neví, co je limituje v harmonických partnerských nebo mezilidských vztazích. případně v profesním, finančním úspěchu nebo ve zdraví. Někdo se s tímto naučí žít a rezignuje, někdo hledá východisko. Pokud patříte k těm, kdo chce najít východisko, mohu vám nabídnout pomoc, stát se přinejmenším průvodcem na nějaký čas při vašem hledání.

Jak jsem již napsal, mnoho lidí tápe, hledá, prostě neví. Neví právě proto, že nejčastější příčiny našich nezdarů pochází právě z "nevědomí". K tomu, jak pomoci najít skryté limity v nevědomí používám specifickou metodu a společně s klientem se snažíme tuto příčinu eliminovat.

Nejčastěji nacházím tyto neuvědomované příčiny v oblasti rodových linií (vztahových provázků), v souvislosti s Prvotními otisky (rané neuvědomované traumatické prožitky) a velmi často také mnoho životních strastí souvisí s osobnostním stínem (skryté a potlačované emoce, postoje a životní role). Princip vztahových provázků a Prvotních otisků, které úzce souvisí právě se vznikem stínů mnoho mých kolegů nepoužívá.

Mohu vám nabídnout individuální konzultace, nepravidelné skupinové kurzy uváděné v programu nebo tyto kurzy individuální formou. Po domluvě některé i online formou.