Rodové linie - vztahová kresba

08.06.2024
Sebepoznávací a inspirační kurz zaměřený na uzdravování vztahů
Sebepoznávací a inspirační kurz zaměřený na uzdravování vztahů


Jednodenní kurz v menším počtu účastníků, který umožní nahlédnout na vliv rodových linií na vaše partnerské vztahy, ale také na vztahy mezi vámi a dětmi. Nebudeme se vracet mnoho generací zpět, abychom věděli, kdo byli naši předci a co zažili. Věřím, že toto téma je zajímavé, zabývá se tím genealogie a jiné kurzy. Na tomto kurzu se zaměříme na to, jaký otisk ve vás zanechaly generace předešlé, jak tento otisk ovlivňuje vaše vztahy k partnerovi, rodičům a případně k dětem. Ohlédneme se tak na linie mezi vámi a vašimi rodiči, maximálně prarodiči a na linie partnerské a rodičovské.

Jakou formou odhalíme tyto vazby a vzájemné vlivy? Použijeme pohled pomocí techniky tzv. Vztahových provázků a možnosti automatické kresby. Nebojte se, nebudete muset kreslit žádné výtvarné dílo, ale budete vyjadřovat své pocity, zranění uložená v těchto liniích. Zvládlo to mnoho účastníků před vámi. Byli překvapeni, jak se jim podařilo poodhalit vnitřní, doposud skryté, možná jen tušené přenesené vzpomínky předků, které zásadně ovlivňují jejich život a především vztahy.

Co vám může tento kurz přinést? Kromě zmiňovaného uvědomění si omezujících faktorů na harmonické vztahy i možnost, jak vědomě začít řídit svůj život jinak. K tomu vám pomohou i jednoduché techniky pro domácí využití. Ty slouží k tomu, aby účastníci mohli doma pracovat na rozpouštění zamrzlé energie mezi jednotlivými aktéry, obnovovat tok energie a jiné. Mimo to se určitě dozvíte i další možnosti, jak pracovat na zkvalitňování vztahů a společných životů. Co je důležité říci, nejenom že můžete uzdravovat svůj vztahový život, ale můžete udělat mnoho pro kvalitnější vztahový život vašich dětí. Tím, že se přestane nebo se omezí přenos zranění, způsobu reakce na ně a vytváření obranných strategií generacím dalším. Pro více informací o tomto kurzu mě klidně kontaktujte.

Začátek: 8:30, konec cca v 17:00 (Pokud není domluveno jinak)

Základní cena: 2 000,- Kč, (příp. příplatek za individuální kurz nebo profesní využití)

Pomůcky: pastelky, psací potřeby

(termíny, místo konání, nabídka dalších kurzů zde)