Čeká vás pohovor, přijímací řízení?

23.08.2022
Výběrové řízení - přijímací pohovor, jak zvýšit šanci
Výběrové řízení - přijímací pohovor, jak zvýšit šanci

Potřebujete zvýšit svoji šanci na úspěch při výběrovém řízení, pohovoru u přijímací zkoušky? Nechcete, aby tento pohovor by pro vás bojem nebo soupeřením. A něco pro to chcete udělat? Nabízím Vám cca 90-120 minutové základní setkání, kde se dozvíte o své povahové výbavě (možná netušené), svých silných stránkách, ale i těch slabých. Najdeme, kde jste v rámci pohovoru zranitelní, co naopak můžete prodat, co nabídnout jako kompenzaci slabších stránek. Důležitou částí je i to, že se dozvíte, jak alespoň krátkodobě dostat pod kontrolu své emoce, které nejen k životu, ale i k podobným událostem, jako je právě výběrové řízení patří. Naučíte se jednoduché mentální cvičení pro lepší vyrovnanost, a právě pro vyšší šanci uspět.

V těchto případech využívám dlouholetou zkušenost při práci s lidmi, talentový test (který je nastaven na využití hlavně pro výběrová a přijímací řízení) a hlavně techniky, díky kterým dělám koučink jinak.

Pokud základní setkání nestačí:

Je dost dobře možné, že vaše situace bude vyžadovat více času, v žádném případě si z vás nechci dělat dlouhodobého klienta, vždy se snažím najít nejrychlejší a nejefektivnější řešení. Pokud už by tato situace nastala, je možné do vaší přípravy jako další kroky tyto jednoduchá cvičení doplnit. Jsou založené na technikách, kde se spojuje vizualizace, mentální cvičení a jiné.

Je také možné naučit se pracovat dle individuální potřeby:

  • s emoční kotvou pro ukotvení emocí
  • s uzemněním - ukotvením
  • s nastavením hranic
  • s cíleným vědomým stěžováním pro lepší využití energie při nespokojenosti
  • a mnohé další