Enneagram - kurz

Enneagram - 9 typů, 9 rozdílů - kurz pro každodení využití

Termín:

Místo:

Začátek: 8.30, konec cca 16. 30

Cena kurzu: 1 500,- Kč

        Kurz k uvědomění si a pochopení motivů Vašeho chování, způsobů řešení různých životních situací, emočních dovednosti, příčin nezdravého sebehodnocení a škodlivých nároků na sebe a druhé, očekávání něčeho od sebe nebo druhých a mnohého jiného. 

       Zaměříme se na rozdíly jednotlivých typů, které jsou příčinou komunikačních nebo výchovných střetů. Pochopením sebe nebo druhých, pochopením rozdílů v životním přístupu lze zkvalitňovat život, ať už to je v rodinných nebo společenských vztazích, ale také v profesi nebo podnikání.

     Dozvíte se mimo jiné, jaké jsou slabé stránky jednotlivých typů, jak s nimi pracovat. Ale i ty silné, které si mnohdy ani neuvědomujeme. Řekneme si, jak fungují jednotlivé typy včetně Vašeho v roli dítěte, dospělého, partnera, rodiče, ale i nadřízeného nebo podřízeného, jaký mají vztah k lásce, úspěchu, financím. Co pro ně může být motivantem nebo naopak co může způsobovat psychické nebo fyzické potíže. Enneagram je využitelný v osobním rozvoji, vztazích, výchově, ale také i v profesi, podnikání nebo při řízení lidí. Tento kurz je zaměřen hlavně na seznámení se s jednotlivými, typy, pochopení jeho principu. V nabídce je i program, kde se metoda nacvičuje prakticky.