Bachova květová terapie - Bachovky - konzultace, kurzy

Bachova květová terapie

je složena z 38 výtažků z různých květů nebo rostlin. Pomáhá lidem nebo zvířatům zvládnout své emoce, vyrovnat mysl, podpořit uzdravování a často bývá výborným pomocníkem jako doplněk k jiným metodám. Esence při užívání nepotlačují problémy, ale uzdravují a pomáhají překonat to, co nějaký symptom způsobuje. Pomáhají překonat těžká životní období, uzdravit se po nějakém psychickém otřesu. Jsou dobrou doplňkovou metodou k jiným metodám, jsou čistě přírodní bez chemických přídavků. Využít se dá u dětí, dospělých nebo zvířat. Klientům nabízím konzultace, přípravu esencí, přípravu esencí dle vlastního předpisu a prodej Rescue produktů v Mladé Boleslavi nebo na Loučeni okres Nymburk

Bachova květová terapie - způsob užívání:

Každá z 38 esencí má účinek na jiné emocionální problémy, vzorce chování a naše slabiny, ke každé bylině jsou přiřazeny problémy, stavy na které je možné aplikovat , užívají se vnitřně, pomocí kapátka, pokud není předepsáno jinak 2- 3x denně do skleničky s vodou nebo na jazyk, ale doporučuji dávkování individuálně. U zvířat se podává kapátkem přímo do tlamy, případně nakapat na nějaký oblíbený pamlsek. Esence mohou užívat děti od miminek i dospělí.

Konzultace - poradna:

Bachovu terapii doporučuji spojit s konzultaci cca 30 - 45 minut (ale není podmínkou), s klientem probereme jeho problém, co potřebuje řešit , můžeme hlouběji rozebrat příčinu jeho problému a provedeme výběr esenci. Výhodou této metody je to, že u dětí není nutný nepříjemný choulostivý rozhovor a nějaká manipulace s nimi při odblokování. To platí i u dospělých, pokud nejsou ještě připraveni řešit problém hlouběji a aktivněji. Pokud máte vlastní předpis nebo chcete vytestovat a připravit esence bez konzultace je možné se po telefonické domluvě zastavit, případně zaslat na dobírku.


Na co lze esence Bachovy esence použít:

  • sklony k hysterii, emotivnost, hyperaktivita, hypoaktivita, podrážděnost, vyrovnání se s lehčími traumaty
  • překonání vztahové nebo životní krize, lehčí psychické problémy
  • strach, slabá vůle, opakování stejných chyb, problémy s učením
  • apatie, beznaděj, psychická nepřítomnost, pocity samoty
  • emoční problémy, životní ztráty
  • upoutávání pozornosti, nízké sebevědomí, upoutávání pozornosti
  • stydlivost, žárlivost, rezignace a mnohé jiné

Výběr Bachových esencí:

Pokud si chcete vybrat esence svépomocí, vybírají se esence dle jednotlivých charakteristik, může se užívat přímo koncentrát, ale nejčastěji se užívá kombinace více esencí z mixovací lahvičky.  Nejlepší je nechat výběr na odborníkovi, který Vám kombinaci, četnost užívání určí přímo pro Vás.

Kombinace Bachovek s léky a dalšími metodami:

Bachovu terapii je možné kombinovat i s léky, může doplňovat jiné metody. Všechny produkty jsou vyráběny bez alkoholu, obsahují glycerin.

Rescue produkty:

Před těžšími situacemi ( důležitý pohovor, zkouška, cesta a jiné) nebo po prožitku traumatizujících situací lze použít Krizové produkty, které lze užívat ve formě kapek, pro děti jsou vhodné pastilky na cucání. Po domluvě možný osobní odběr Mladá Boleslav Studio 33, Husova 237,  Loučeň Grusova 184             

Ceník:

- konzultace (30-45 minut) + namíchání esencí 550,- Kč

- vytestování esencí ,příprava bez konzultace 280,- Kč

- příprava esencí dle vlastního předpisu 180,- Kč

- Rescue kapky 300,- Kč

- Rescue pastilky 200,- Kč

- dobírka 100,- Kč

RESCUE® Remedy Krizová kapky

je to jeden z neznámějších a nejpoužívanějších přípravků. Je užitečný doma v lékárně, v práci, kabelce nebo na cestách sebe na cestách. Dá se využít nejrůznějších naléhavých a stresových okamžicích, jako jsou úrazy, nehody, různé druhy šoku, špatné zprávy, nepříjemný lékařský zákrok, akutní bolest, zkouška a každá další situace, která je emocionálně silná nebo které se bojíme. Je k prodeji v 10 a 20 ml provedení, bezalkoholovém (v glycerinu) nebo s alkoholem.

Cena za 10ml balení je 300,- Kč, možný osobní odběr v Mladé Boleslavi nebo na Loučeni.

RESCUE® Krizová pastilky

Krizové pastilky jsou vhodnější pro děti, je více příchutí, pomeranč, brusinka, citron nebo černý rybíz. Kromě dětí se mi pastilky osvědčily i například u zkoušek, jako maturita, přijímací pohovor a jiné. Kde, kromě uvolněných esencí na klienty působil i pocit, že po dobu cucání pastily cca 15 - 20 minut vstřebávali po celou dobu účinnou látku na uklidnění. Což je značná část zkoušky.

Cena za 1balení je 200,- Kč, možný osobní odběr v Mladé Boleslavi nebo na Loučeni.

Další Rescue produkty jako kapky na spaní, kapky pro děti nebo zvířata, gely, krémy nebo perly j možné objednat. Pro zvířata nebo děti doporučuji Rescue kapky bez alkoholu, tyto kapky mají univerzální využití, složením jsou naprosto shodné.

Kurz Bachova terapie k domácímu využití

 Seminář k využití této metody pro sebe, rodinné příslušníky nebo domácí zvířecí mazlíčky. Nahlédneme do této metody a naučíme se jednoduchý postup jak tuto metodu začít využívat, jakým způsobem esence vybírat, kombinovat a aplikovat. V odpolední časti se naučíme, jak pomoci dalšímu sebeuzdravování nejen pomocí kapek, ale zpracováním škodlivých emocí a změnou mentálních návyků a vytváření posilujících. Naučíme se, jak pomocí esencí a změnou myšlení ovlivnit to, jak se cítíme, jak nás vnímá okolí a jiné. Kurz je vhodný i pro začátečníky, maminky na mateřské a všechny hledající, pomůže Vám nahlédnout do dětských traumat a starostí, které mohou trápit nejen Vaše děti, ale jejich důsledky Vás mohou omezovat i po letech a začít je řešit. Pokud není kurz a aktuálním programu, je možné jej domluvit  i individuálně, od 2 účastníku bez příplatku.

Termín:

Místo: 

Začátek: 8. 30 hod., konec cca 15. 30 hod.

Cena: 1 500,- Kč

Pomůcky: psací potřeby, podložka na kreslení

Jako závazná přihláška stačí mail nebo telefonický hovor, pro závazné potvrzení přihlášky a rezervaci místa prosím zaslat zálohu ve výši 50% kurzovného na č.u. 2784895023/0800 do 5 dnů, jinak bude rezervace místa zrušena, zbytek na místě.