Mentální trenink

Změna nefunkčních myšlenkových programů

         Pokud se Vám nedaří zvládat emoce, nedaří se Vám v nějaké životní oblasti, stále se Vám opakují stejné nepříjemné situace, v důležitých situacích většinou selžete, všichni Vám říkají, že máte na víc? Máte pocit, že Vás stále něco limituje a mnohé jiné? Mohou to způsobovat mimo jiné právě skryté myšlenkové vzorce, které jsme si mohli vytvořit sami nebo jste je od někoho převzali a ač Vám mohli v minulosti někdy sloužit, tak teď tomu tak není.

       Změnu nefunkčních myšlenkových programů zapojuji do řešení zdravotních, vztahových, osobnostních problémů klientů. Je většinou jednoduché tyto programy popsat, ale jak je řešit?

       Během konzultací, koučinku učím klienty jednoduchou techniku, jak je ve svém myšlení hledat, ale hlavně měnit, případně pokud se chtějí techniku naučit hlouběji mohou využít nepravidelné semináře.

  Rozvoj pozitivních myšlenkových programů

      U většiny lidí je mnoho sebeomezujících programů, ale vždy se naleznou alespoň nějaké, kterých se dá v životě využít. Věnovat se jen omezujícím by bylo časem nudné a člověk by se sice něčeho zbavil, ale zůstal by stále na stejném místě. Věnuji si tedy i rozvoji pozitivních myšlenkových programů a vytváření nových - sebemotivačních. Je dobré v začátku zpracovat alespoň ty základní omezující, které by mohly změny stále blokovat. I toto téma je součástí konzultací, koučinku nebo seminářů