Reiki - energetické léčení, Reiki masáž, kurzy Reiki

Reiki
Reiki

Reiki

Reiki je léčebná metoda pocházející z Japonska, jako zakladatel je uváděn Mikao Usui. Reiki pomocí univerzální energie harmonizuje a uzdravuje fyzické tělo, psychickou oblast a energetický systém. Reiki využívám při řešení běžných problémů, zdravotních nebo psychických. Pomáhá mi uvolňovat blokace, obnovuje tok energie v těle. Lze použít jako léčebná metoda, ale i jako prevence zdravotních problémů. 

Aplikaci Reiki se říká Reiki ošetření. Reiki je metoda, která se dá jako doplňková metoda spojit s jinými terapeutickými přístupy. Reiki bylo jednou z prvních metod, s kterou jsem se během svých začátků setkal a provází mě až do současnosti. Vyhovuje mi zde jednoduchost, jeho možnost využití téměř u každého. Ač stále slýchám, že už je to metoda dávno přežitá, tak jej plně doporučuji. Spojuju ji s diagnostikou, využívám k uvolňování blokací, čištění energetických stop v energetickém systému a dalšímu. 

Reiki masáž
Reiki masáž

Energetická Reiki masáž

 není klasickou sportovní nebo regenerační masáží. Reiki masáž využívá účinku energie Reiki, po dobu masáže leží klient oblečený na masážním lůžku. Harmonizuje fyzickou, psychickou oblast, ale i energetický systém, dodává organismu chybějící energii, uvolňuje lehčí blokace, které nemají hlubší příčinu a je možné je řešit bez jiné terapie, Více o Této technice zde....


Kurzy Reiki

      Reiki se naučit na kurzech, kde určitě každý získá základní schopnost pracovat s touto energií a pak záleží na tom, jak tento základ bude rozvíjet, Reiki rozvíjí intuici, pomáhá absolventovi kurzu zlepšovat svůj zdravotní i psychický stav a může pomocí energie Reiki pomáhat i svému okolí.

       Pořádám kurzy všech stupňů Reiki (skupinové i individuální), jeho absolventi využívají v pracovní oblasti (maséři, fyzioterapeuti, terapeuti jiných metod) nebo v běžném životě (běžné zdravotní problémy v rodině, prevence zdravotních problémů, sebepoznání). Pokud jej navštěvují klienti, kteří docházejí na pravidelné konzultace, umožňuje jim kurz Reiki aktivní práci na sobě mezi jednotlivými návštěvami, kde jim doporučím potřebné kroky a hlavně tím prodlužujeme intervaly mezi jednotlivými setkáními.Více o jednotlivých kurzech odkazy níže.

Kurz Reiki Mistr Učitel pouze po domluvě.