Test zdraví a fyzické kondice

- test zdravotního stavu, základní výživový test, stav energetického systému

Tesr zdraví a kondice
Tesr zdraví a kondice

Pro koho je test určen: test je určen pro všechny, kteří chtějí získat přehled o svém zdravotním stavu nejen pohledem klasické medicíny, ale pomocí pohledu ne energetický stav jednotlivých oblastí. Využívají jej např. sportovci při tréninku, je možné jej použít např. při redukci váhy, zvyšování fyzické kondice po úrazu nebo zdravotních problémech, umožňuje zjistit dopad životního stylu nebo profese na zdraví, najít způsob řešení pro zlepšení zdraví a mnohé jiné. Umo6ňuje následně se zaměřit na řešení zjištěných případných problémů dalšími metodami alternativní nebo klasické medicíny.

Co se zde posuzuje: např. zdravotní stav, psychická vyrovnanost, celkovou odolnost, energetický stav jednotlivých orgánů, tělových systémů, energetického systému, kvalitu výživy, zdravotní a psychická rizika, doporučené aktivity a životní změny pro zlepšení nebo snížení rizik do budoucnosti. Součástí testu je i výživový test, který není náhradou výživového poradce, ale poodhaluje, v jakém množství jsou zastoupeny jednotlivé složky potravy, jestli je třeba je omezit nebo více začlenit do jídla.

Způsob vypracování testu: test vypracovávám pomocí diagnostické kresby, klient si odnese grafický záznam a na místě mu vysvětlím výsledky, v případě zájmu navrhnu řešení

Cena: dle ceníku při individuální konzultaci