Večery s automatickou kresbou

Večerní praktická setkání s automatickou kresbou

       Vzhledem k současné situaci se proběhne tento v dubnu program pomocí chatu, vše bude ještě upřesněno.

      Večery s automatickou kresbou jsou pravidelná večerní dvouhodinová setkání v s lidmi podobných zájmů a především s automatickou kresbou. V průběhu základního cyklu večerů je možné se postupně naučit základy využití automatické kresby v každodenním životě.

       Pro ty, které automatická kresba zaujme je možnost pokračovat dalšími večery, kde již automatickou kresbu spojujeme s dalšími technikami (Enneagram, Vnitřní dítě, Osho Tarot a jinými), povídáme si nad tématy která, účastníkům přinesl život, hledáme případně společná řešení. Hlavně se učí využívat tuto techniku v těchto situacích. Například při práci s emocemi, lehčími blokacemi, změně myšlenkových nastavení a mnohém jiném.

     Tyto večery probíhají momentálně jednou měsíčně v Mladé Boleslavi a na Loučeni, je možné se přidat i k rozběhlé skupině. Pro ty, kteří chtějí začít od začátku se přiotravuje nový cyklus v Mladé Boleslavi od podzimu 2020. Případně je možné po domluvě uskutečnit cyklus setkání i jinde pro jinou skupinu. Termíny naleznete v programu kurzů.  Cena za minimálně dvouhodinové setkání je 200,- Kč