Základní test zdravotního stavu a zdravotní kondice

- Test zdravotní kondice, test fyzické kondice, výživový test

Pro koho je test určen: test je určen pro všechny, kteří chtějí získat přehled o svém zdravotním stavu nejen pohledem klasické medicíny, ale pomocí pohledu ne energetický stav jednotlivých oblastí. Využívají jej např. sportovci při tréninku, je možné jej použít např. při redukci váhy, zvyšování fyzické kondice po úrazu nebo zdravotních problémech, umožňuje zjistit dopad životního stylu nebo profese na zdraví, najít způsob řešení pro zlepšení zdraví a mnohé jiné. Umo6ňuje následně se zaměřit na řešení zjištěných případných problémů dalšími metodami alternativní nebo klasické medicíny.

Co se zde posuzuje: např.  zdravotní stav, psychická vyrovnanost, celkovou odolnost, energetický stav jednotlivých orgánů, tělových systémů, energetického systému, kvalitu výživy, zdravotní a psychická rizika, doporučené aktivity a životní změny pro zlepšení nebo snížení rizik do budoucnosti. Součástí testu je i výživový test, který není náhradou výživového poradce, ale poodhaluje, v jakém množství jsou zastoupeny jednotlivé složky potravy, jestli je třeba je omezit nebo více začlenit do jídla.

Způsob vypracování testu: test vypracovávám pomocí diagnostické kresby, je k tomu potřeba jméno a příjmení, datum narození, krátký rukou psaný text (u vypracování v nepřítomnosti), ale doporučuji domluvit si vypracování testu ve Vaší přítomnosti, kde Vám mohu ihned odpovědět na Vaše otázky a vysvětlit souvislosti, které v testu vycházejí.

Cena: dle ceníku při individuální konzultaci