Enneagram trochu jinak - inspirační seminář zábavnou formou

- jednodenní nebo víkendový praktický kurz Enneagramu, pochopení sebe a druhých zábavnou formou

      S metodou Enneagram se mnozí již setkali na mých přednáškách, seminářích nebo při konzultacích. Tyto kurzy umožňují pochopení sebe pomocí Enneagramu trochu jinak, nebude to přednášení podle skript, ale strávíme jí nad hrou Tajemství srdce a mysli. Nebudeme mít tedy žádné konkrétní body a osnovu, ale necháme se volně unášet hrou, v které nalezneme všech 9 typů.

     Kurz Vám zábavnou formou umožní ještě více pochopit své vlastnosti, způsoby komunikace, životními motivy a hodnoty, zlepšit své emočními dovednosti především ve vztazích s okolím, partnerem nebo dětmi. Hlavně se budeme učit o svých pocitech, myšlenkách a potřebách mluvit a poslouchat i druhé a akceptovat jejich vlastnosti tak, jako si přejeme, aby akceptovali oni nás. Na kurz je možné navázat volným pokračováním, kde se budeme učit pochopit hlavně ostatní typy jejich možným pohledem na různé životní situace. kurz je možné domluvit pro individuální skupinu. Téma kurzu je dobré pro uzavřené skupiny. Kurz může být dopolední, celodenní nebo součástí víkendového programu s pobytem.


Termín: 

Začátek: 

Konec: 

Místo: 

Cena kurzu: 

 Další varianty kurzů: večerní(cyklus večerních kurzů, cena za 1 večer 220,- půldenní (4-5 hodin) 600,-, celodenní 1 200,-, víkendový (11 hodin) 1 650,-