Kurz Karmické - regresní mapování

Karmické - regresní mapování - výukový kurz


Začátek: sobota 8:30 - cca 18:00

Termín: 26. - 27. září 2020 (neděle po domluvě dle časového průběhu)

Místo: Domeček Loučeň, Grusova 184

Cena: 3 500, -

Záloha: 1 000,-

Program:

  • Seznámení s úrovněmi, na kterých se bude pracovat
  • Techniky k mapování a diagnostice
  • Práce s diagnostickými tabulkami
  • Způsob diagnostiky zásadních programů a jejich zařazení do "životní mapy"
  • Způsob řešení programů (rodinné zátěže), životních témat, uložených traumat, aj.
  • Doplňkové metody ke komplexnějšímu sebeléčení
  • Praktický nácvik

Více o kurzu:

     Výukový seminář pro všechny hledající a ty, kteří se chtějí hlouběji a aktivněji zapojit do svého sebeuzdravování. Cílem je odhalování skrytých programů a jejich zpracování pro zlepšení života, vztahů a dalších součástí života.

    Mapa, v které vede naše životní cesta je pro mnoho lidí často spíše mapou slepou. Potkáváme lidi, kteří nám něco naznačují, opakovaně se nám něco děje a často máme pocit, že jsme se z nějaké životní křižovatky vrátili po čase na stejné místo, i do stejné bolesti, do stejného problému.

   Naše tělo, situace nám svým způsobem naznačují, co se děje, co máme změnit nebo co máme na životní cestě odložit a více se s tím dále netahat. Akorát běžně těmto symbolům nerozumíme. Tyto nepoznaná místa mohou zásadním způsobem ovlivňovat naši osobnost, fyzické a psychické zdraví, vztahy, životní úspěch. Často se táhnou jako temná linka generacemi, které stále prožívají a opakují stejné.

    Tento kurz umožní dát těmto místům, situacím, kde se nacházíme význam, umožní nám je pochopit a hlavně pomocí jednoduchých technik a přístupů uzdravovat a poučit se. Tím dát těm slepým místům postupně obraz a jméno. Zaměříme se pouze na místa, která je již možné poznat, pochopit a řešit. K těm místům, na která ještě nejste připravení se bude možné díky těmto poznatkům vrátit až, na to přijde čas. Zaměříme se na bloky a programy na úrovni Duše, které vznikly v dávné minulosti, ale i nedávno, na bloky a omezení, které si duše vzala za své do budoucnosti. Vhodným doplňkem tomuto kurzu může být i připravovaný kurz zaměřený na harmonizaci a léčení úrovně Hara.

     Pokud se na tento seminář necítíte, je možné absolvovat pouze  konzultaci. Metodu využívám běžně při diagnostice příčin potíží klientů.