Psychosomatické potíže

Psychosomatické problémy a potíže

       Psychosomatika se zaobírá souvislostí mezi psychickou stránkou, duševním stavem a nemocí fyzického těla. Většinou bývá za příčinu nemocí označován stres nebo nezdravý životní styl nebo bývá nemoc označována jako "civilizační". Těm, kterým toto řešení nestačí, nabízí psychosomatika změnu, uzdravení nejen fyzického těla, ale často i uzdravení vztahů, návrat radosti do života a mnohé jiné. Pokud se podaří najít proč, změny bývají velké.

       Možnost, jak řešit příčinu "psychosomatických potíží" je mnoho, od těch docela blízkých klasické medicíně až po ty vzdálenější. To, co nabízím klientům je něco ve středu, spojuji alternativní metody s těmi klasickými. První krok je diagnostika potíží, druhý výběr ideální metody a postup.

      Nemá význam zde vypisovat, s jakými konkrétními psychosomatickými problémy Vám mohu pomoci. Pokud Vám nestačí jako příčina problému stres, civilizační vliv a chcete váš zdravotní problém přinejmenším zmírnit nebo dokonce odstranit, zkvalitnit si nejen zdraví, ale i další životní aspekty, tak mě klidně kontaktujte. Budeme hledat řešení právě pro Vás.