Emoční kresba - kurz pro zvládání emocí

Inspirační kurz pro práci s emocemi

       - automatická - intuitivní kresba jako pomocník při zvládání emocí.

Termín: 

Kde: 

Pomůcky: pastelky, propisky

Cena: 750,- Kč/ 4 hodiny

Více o kurzu:

        Možná se sami někdy dostanete do situace, kdy nemáte své emoce úplně pod kontrolou, nevíte, jak s nimi pracovat tak, abyste pokud možno jimi někoho nezranili nebo jsou emoce příčinou problémů v komunikaci nejen v osobním životě, ale i profesním. Případně někdy potřebujete pomoci zdravě zvládnout emoce svému dítěti a někdy je třeba zvládnout emotivní situaci společně. Na tyto a jiné problémy související s emocemi se zaměřuje tento krátký inspirační kurz.

         Automatická kresba má široké využití, ale to je předmětem celodenního kurzu, k práci s emocemi stačí její část, kterou není problém zvládnout během cca 3-4 hodin. Dozvíte se o způsobu využívání automatické - intuitivní kresby v této oblasti, o významu barev v kresbě a hlavně si prakticky zkusíme jak na emoce touto technikou. Jak pracovat s emocemi v akutním stavu nebo dlouhodobě tak, abyste předcházeli jejich vlivu na zdraví nebo vztahy.

         Řekneme si, jak emoce vznikají, k čemu nám slouží, něco i o jejich pozitivním významu. V závěru i o využití kresby k harmonizaci a uklidnění a jak pomocí této techniky uvolnit potlačenou tvořivost a jiné. Více o automatické - intuitivní kresbě, konzultace - zde >>>