Sebepoznávací a inspirační kurz pro partnerské a jiné páry

Partnerské protiklady - kurz pro páry, rodiny

      Individuální kurzy nejen pro Partnerské páry zaměřené na pochopení rozdílných přístupů v komunikaci, projevu lásky, ve vztazích, v životě, při výchově, v rozhodování, projevu temperamentu a mnohém jiném, co nejen v partnerském vztahu je potřeba sdílet. Kurz je určen pro jeden pár, v případě spřátelených párů je možné i více párů, případně jej může využít rodič a dítě.

      Tyto nepochopené rozdíly, které na počátku vztahu byly důvodem přitažlivosti jsou příčinou neshod, nepochopení, odcizení nebo i rozpadu vztahu. Pomocí několika pohledů na vztahy, na povahové vlastnosti se pokusíme o to, aby rozdíly přestaly být problémem, ale aby třeba vztah naopak obohacovali. Bude to mimo jiné například Enneagram, 5 jazyků lásky, ale hlavně tzv. Vztahové provázky. Ty poodhalují to, co si každý z nás nese za životní přístupy ze svých rodin a pomohou druhého pochopit, řeknou, co se mají partneři navzájem učit, s čím může jeden druhému pomoci a mnohé jiné.

       Hlavním cílem je přestat si brát ve vztahu vše osob a nejen, že si na tyto rozdíly ukážeme, řekneme si i to, jak s nimi začít pracovat. V případě dotazů mě kontaktujte, samozřejmostí je průběh setkání upravit na míru potřebám páru. Stačí být jen otevřený, mít chuť něco pochopit, změnit a udělat pro vztah.

Termín a místo:  Inndividuální po domluvě

Začátek: cca 8.30, konec cca 16. 30

Cena kurzu: 2 800,- Kč pro pár