Setkání s Vnitřním dítětem - kurz

- inspirační kurz k uzdravování svého Vnitřního dítěte nebo emocí a bolesti Vašich dětí

        
                    
     Setkání s automatickou kresbou a hlavně "Vnitřním dítětem". V knihách, článcích jsem nalezl návod na to, jak své dítě obejmout, mnoho vysvětlení jak prožívá bolest, proč žárlí, proč si nevěří, ale tak nějak mi stále chyběl opravdový, jednoduchý a funkční návod na to, jak něco změnit, jak se zbavit těchto dávných "proč". Protože pochopení a i uzdravování Vnitřního dítěte je součástí mé práce s klienty, vytvořil jsem tento kurz, kde je možné nalézt pochopení toho "proč", ale hlavně věřím, že jednoduché, praktické činnosti, jejichž používáním může účastník, začít své vnitřní dítě uzdravovat. Mimo jiné se zaměříme i na tzv. Vnitřní rodiče, které Vás mohou udržovat v zajetí názorů a životních strategií po vzoru Vašich rodičů nebo prarodičů.
              

        Jak poznat, že se Vaše Vnitřní dítě necítí dobře: přepadají Vás často smutky, pocity prázdnoty, cítíte se vnitřně svázaní, máte problémy přijmout sebe. V situacích kde se chcete chovat "moudře" se chováte jako malé dítě, nezvládáte své emoce. Máte potřebu se zavděčovat, máte sklony k žárlivosti, hádavosti. Máte střety se svými dětmi, nedovedete je pochopit, jste na ně přehnaně přísní, ale i na sebe, chováte se k nim jako Vaši rodiče a přitom nechcete, máte problémy ve vztazích a mnohé jiné? Může být příčnou právě Vaše Vnitřní dítě. Co je vnitřní dítě naleznete  zde....


        Dá se říci,že s nepřímý vliv na oblast tzv. vnitřního dítěte má většina kurzů, které vyučuji, ale tento kurz je určitě zajímavější pro ty, kterým vyhovuje spíše kreativnější a hravější přístup. S vnitřním dítětem zde pracujeme především s využitím možností automatické kresby. těm, kterým více vyhovuje racionálnější přístup bych doporučil kurz Mentální techniky, který je také v nabídce.

       Na programu mimo jiné bude:

  • hledání a pochopení zranění vnitřního dítěte k jeho uzdravování
  • práce s emocemi, jejich uvolňování a uzdravování
  • "Vnitřní rodič", překonání dávných nefunkčních rodičovských nastavení
  • změna mentálních programů, které mají vliv na vnitřní pocit a emoce 
  • a jiné dle časových možností a potřeby účastníků

Termín:  

Místo: 

Cena kurzu: 1 400,- Kč, děti a studenti 700,- Kč

Záloha: 800,- Kč 

Pomůcky: pastelky, podložka na kreslení

            Pokud není tento kurz v programu a máte o něj zájem, například pro Vaší skupinu kontaktujte mě, Kurz může být jednodenní nebo víkendový.