Kurz Mentálních technik - Mentální tvrzení

seminář k zlepšení Emoční inteligence, změně tzv. Mentálních omezujících tvrzení a zapojení pozitivních mentálních programů do života

       Nemáte pod kontrolou své emoce, ubližujete díky nim sobě nebo druhým? Nedaří se Vám v nějaké životní oblasti, stále se Vám opakují stejné nepříjemné situace, přitahujete stále stejné nechtěné reakce od svého okolí, zdá se Vám, že se některá Vaše názory nebo to, co jste slýchali od rodičů stává Vaší realitou? Nedaří se Vám zhubnout, zlepšit fyzickou nebo psychickou kondici, v důležitých situacích většinou selžete, všichni Vám říkají, že máte na víc? Máte pocit, že Vás stále něco limituje? Uvědomujete si, že občas říkáte svým partnerům nebo dětem to co jste nechtěli slýchat od svých rodičů? Nezvládáte své emoce nebo jim nerozumíte, z ničeho nic máte změny nálad, chcete pracovat na své svém sebevědomí, zmenšit žárlivost, kritičnost k sobě nebo druhým a mnohé jiné? Mohou to způsobovat právě mentální tvrzení - pravdy, které je možné nahradit zcela novými.

Změnou pohledu na situaci nebo život, změnou nezdravého názoru, hodnocení máte možnost měnit vše kolem sebe. Pokud pracujete na své změně, chcete se zbavit dědičných nemoci nebo problémů zapříčiněných různými mentálními vzorci -pravidly, způsobem myšlení nebo přístupem generací před Vámi může být tento kurz velkým pomocníkem. Tato technika nepřímo uzdravuje i tzv. Vnitřní dítě.

V první části se zaměříme na emoce, na to jak uvolnit zablokované emoce, jak uvolňovat ty špatné tak, aby co nejméně škodily, případně jak si dovolit projevit i emoce pozitivní. Druhý část bude věnována hledání nefunkčních mentálních programů, jejich změně k vytváření podpůrných a posilujících programů. Určitě vyjde čas i na to, trochu osvětlit i Vaše konkrétní případy.

Začátek: 

Místo konání a termíny:   

Cena: 

Pomůcky: psací potřeby, podložka na psaní

      Jako závazná přihláška stačí mail nebo telefonický hovor, pro závazné potvrzení přihlášky a rezervaci místa prosím zaslat zálohu ve výši 50% kurzovného na č.u. 2784895023/0800 do 5 dnů, jinak bude rezervace místa zrušena, zbytek na místě.