Víkend s Enneagramem - inspirační a sebepoznávací kurz

04.08.2019


S metodou Enneagram se mnozí již setkali na přednáškách, seminářích nebo jako s nástrojem při konzultacích. Tento víkend s Enneagramem strávíme trochu jinak, nebude to přednášení podle skript, ale strávíme jí nad hrou Tajemství srdce a mysli.

Nebudeme mít tedy žádný konkrétní cíl, osnovu, ale necháme se volně unášet hrou, v které nalezneme všech 9 typů. Hra nám umožní ještě více se zamyslet nad svými vlastnostmi, způsoby komunikace, životními motivy a hodnotami, emočními dovednostmi, přístupy k sobě a druhým a mnohým jiným, ale hlavně se budeme učit o svých pocitech, myšlenkách a potřebách mluvit a poslouchat i druhé a akceptovat jejich vlastnosti tak, jako si přejeme, aby akceptovali oni nás. Ale hlavně si vyzkoušíte prakticky, jal teoretické poznatky Enneagramu využívat v praxi. Tyto poznatky si ještě doplníme i filosofii pohledu na vztahy Pět jazyků lásky, která je zajímavým spojením s touto technikou hlavně ve zkvalitňování vztahů.

Termín: 1. - 3. listopad

Začátek: pátek 17:30, konecneděle cca 13:30

Cena: 1 600,- Kč/12 hodin včetně ubytování

Strava: vlastní

   Jako závazná p pátekřihláška stačí mail nebo telefonický hovor, pro závazné potvrzení přihlášky a rezervaci místa prosím zaslat zálohu ve výši 50% kurzovného na č.u. 2784895023/0800 do 5 dnů, jinak bude rezervace místa zrušena, zbytek na místě.