Víkend s Enneagramem - sebepoznávací a inspirační kurz

17.01.2020


        Víkend plný praktického setkání s touto metodou. S  Enneagram se mnozí již setkali na přednáškách, seminářích nebo jako s nástrojem při konzultacích. Tento víkend s Enneagramem strávíme trochu jinak, nebude to přednášení podle skript, ale strávíme jí nad hrou Tajemství srdce a mysli.

   Nebudeme mít tedy žádný konkrétní cíl, osnovu, ale necháme se volně unášet hrou, v které nalezneme všech 9 typů. Hra nám umožní ještě více se zamyslet nad svými vlastnostmi, způsoby komunikace, životními motivy a hodnotami, emočními dovednostmi, přístupy k sobě a druhým a mnohým jiným, ale hlavně se budeme učit o svých pocitech, myšlenkách a potřebách mluvit a poslouchat i druhé a akceptovat jejich vlastnosti tak, jako si přejeme, aby akceptovali oni nás. Dle potřeby se seznámíme i s technikami k případným změnám, jako je emoční kresba, programovací kresba, Pět jazyků lásky a jiné. Běžně se tématy dostaneme i mimo oblast Enneagramu.

Termín: 20. - 22- březen 2020

Začátek: pátek 17:30, konec neděle cca 13:30

Cena: 1 800,- Kč/12 hodin včetně ubytování

Záloha: 900,- uzávěrka přihlášek 10. březen

Strava: vlastní

   Jako závazná přihláška stačí mail nebo telefonický hovor, pro závazné potvrzení přihlášky a rezervaci místa prosím zaslat zálohu ve výši 50% kurzovného na č.u. 2784895023/0800 do 5 dnů, jinak bude rezervace místa zrušena, zbytek na místě.