Večery nejen s automatickou kresbou Mladá Boleslav, Loučeň, okr. Nymburk

12.01.2019

     Jsou večerní setkání dvouhodinová setkání s lidmi podobných zájmů a především s automatickou kresbou. V průběhu jednotlivých večerů je možné se postupně naučit techniku práce s automatickou kresbou a její využití v každodenním životě, v situacích kde je možné ji využít. Je možné přidat se i do rozběhlé skupiny.

    Dále automatickou kresbu spojujeme s dalšími technikami (Enneagram, Vnitřní dítě, Osho Tarot a jinými) k sebepoznnání, změně lehčích mentálních programů a blokací. Tyto večery probíhají jednou měsíčně v Mladé Boleslavi a na Loučeni, případně je možné po domluvě uskutečnit cyklus cca 8 setkání i jinde pro jinou skupinu. Termíny naleznete v programu kurzů.

Potřeby: pastelky nebo voskovky, podložka na malování 

Cena: 200,.- Kč


  Program podzimních setkání v Mladé Boleslavi:

  Od října se  zaměříme na emce, způsob jejich projevování, co to jsou vlastně emoce a k čemu slouží. jak s nimi pracovat pomocí Emoční kresby. Dále pak v budeme pracovats myšlenkovými vzorci a programy pomocí automatické kresby. Tyto vzorce jsou jednou z hlavních příčin negativních emocí, nezdravého sebehodnocení a životních problémů.

Program podzimních setkání na Loučeni:

Na Loučeni se ještě krátce vrátíme k typologii Enneagram a začneme Oshovu cestu dle Osho Zen Tarotu, zaměříme se na důležité životní situace, které popisuje nejen tento Tarot, ale s kterými se setká každý z nás (životní změna, pocit osamění, rozhodnutí, nutnost se zastavit, projevit svoji přirozenost a jiné), budeme pracovat s pocity, co nám naše možná neuvědomované emoce říkají a co je možné udělat pro změnu.

      Večery jsou opět otevřeny i pro nové zájemce. Začínáme 2. středu v září a pak pokračujeme od října již tradičně 1.středu v měsíci od 17:30