Večery s automatickou kresbou pro nové zájemce

08.10.2020

     Vzhledem k současné situaci nový večerní cyklus kurzů automatické kresby začne v březnu roku 2021. věřím, že bude situace lepší, budeme se moci scházet bez omezení a vy, případní zájemci budete mít více energie a hlavně klidu pro nové poznatky.

    Budu rád, pokud mi sdělíte Váš předběžný zájem 

    

Pravidelný cyklus večerních kurzů automatické kresby a dalších metod

      Večery s automatickou kresbou jsou pravidelná večerní dvouhodinová setkání v s lidmi podobných zájmů a především s automatickou kresbou. V průběhu základního cyklu večerů je možné se postupně naučit základy využití automatické kresby v každodenním životě. Od využití relaxační, harmonizační a uvolňovací přes základy kresby diagnostické po kresbu vztahovou a mnohé jiné.

      Pro ty, které automatická kresba zaujme je možnost pokračovat dalšími večery, kde již automatickou kresbu spojujeme s dalšími technikami (Enneagram, Vnitřní dítě, Osho Tarot a jinými), povídáme si nad tématy která, účastníkům přinesl život, hledáme případně společná řešení. Hlavně se učí využívat tuto techniku v těchto situacích. Například při práci s emocemi, lehčími blokacemi, změně myšlenkových nastavení a mnohém jiném.

      Tyto večery probíhají jednou měsíčně od 18 hodin v počtu cca 6 účastníků. Cena je 200 Kč za jeden minimálně dvouhodinový večer.