Bachova terapie těhotenství-porod

05.04.2021

Pokud během těhotenství se nastávající maminka, ale někdy i zbytek rodiny pod vlivem očekávání nového člena rodiny do stavu únavy, mohou přijít emoce, obavy. Pod jejich vlivem mohou následně přijít pochybnosti o sobě, o životě. Někdy to samo odezní, někdy maminky hledají pomoc. Ideálním a hlavně přírodním pomocníkem může být právě Bachova terapie.

Období po porodu může být stejně zatěžující pro všechny, i v tomto období lze bez obav použít Bachovu terapii. Na trhu lze nejít již originál namíchané esence na těhotenství, únavu, období pop porodu nebo přímo pro děti. Nabízejí je originální esence Dr. Bacha nebo Bio Bachova terapie.

Spíše doporučuji maminkám, v případě potřeby někdy i tatínkům nebo dětem použít originál Rescue kapky. Případně připravit konkrétní sestavu esencí přímo na míru. Každý jsme individualita, řešíme jiné situace. Z tohoto důvodu je z mé zkušenosti účinek větší. Pokud hledáte řešení pomocí Bachovek, neváhejte se zeptat. Je to nenáročná, ale účinná a cenově dostupná pomoc. Bachovu terapii ještě mohu v případě zájmu doplnit o další služby.