Nymburk, Loučeň, Mladá Boleslav

Sportovní koučink - využití mého způsobu vedení v této oblasti

05.10.2021

Sport není mojí hlavní životní náplní, rozumím mu, jak bych řekl "uživatelsky", spíše jako divák. Proto se budete možná divit proč nabízím koučink i v oblasti sportu.

Nemohu případným zájemcům nabídnout navyšování sportovního výkonu a kondice, řešit jejich pohyb, rozložení tréninku a jiné. To určitě přenechám odborníkům.

Co mohu nabídnout, čemu rozumím a je to zcela zásadní nejen pro sportovce je to, že se zaměřuji ne na konečný efekt a výsledek. Zjednodušeně bych řekl, že pracuji s limity a omezeními různých forem. Prvoplánově se zaměřuji na příčiny případných nezdarů, na vnitřní limity, které mohou ideální sportovní výkon blokovat nebo případný výsledek přichází díky zbytečně vynaložené energii na překonání těchto limitů. Od limitů mentálních, od omezení ve formě traumatických vzpomínek nebo zkušeností, které si člověk ani nemusí uvědomovat. Těchto možných limitů je celá řada, je to zcela individuální.

Další možností koučinku ve sportovní oblasti v mém způsobu vedení může být posilování mentálního potenciálu mozku, úprava jídelníčku využití potravinových doplňku za pomocí specifické testovací metody. Případně výuka vizualizačních technik, cvičení na posílení tzv. úrovně Hara, harmonizace energetického systému nebo i doplňková rekonvalescence po úrazech nebo pooperativních zákrocích.

Pokud Vás zajímají další podrobnosti, tak mě klidně kontaktujte, rád si o konkrétní situaci pohovořím. Nepracuji způsobem "jenom já vám pomůžu", ale rád kooperuji i s dalšími odborníky.