Připravované rodinné kurzy 2023

16.02.2023

Veřejnost (děti a rodiče, páry), dále rodinná, mateřská centra a jiné skupiny mohou i letos nalézt v nabídce aktualizovaný cyklus Rodinných kurzů pro děti, studenty a jejich rodiče, ale manželské páry, i jednotlivce. Je možné využít pouze vybrané téma nebo kompletní cyklus, záleží na vás, připravuje se na jaro - léto.  Budu rád, když mi sdělíte předběžný zájem o vybraná témata, usnadní mi to přípravu.

Tyto setkání mohou mimo jiné pomoci zkvalitnit vzájemné vztahy v rodině. A to především zaměřením na vzájemné rozdíly, postoje, způsoby řešení různých situací a vzájemná očekávání, která většinou nejsou pochopena. Některá témata jsou zaměřena i na lepší zvládání emocí, zvládnutí lehčích bloků pocházejících z dětství. V neposlední řadě i na lepší využití vlastního potenciálu všech, ve škole nebo profesním a osobním životě.

Letos naleznete nově v nabídce setkání nad Rozvojovými deskovými hrami, kde se zábavnou a hravou formou můžete dozvědět více o sobě, o svých nejbližších. Pochopit nejen sebe, ale právě i ty, na kterých vám záleží...