Nespokojenost ve vztahu

07.07.2021

Nespokojenost ve vztahu může mít mnoho příčin, mnoho aspektů, s kterými nejsme spokojeni. Můžeme být nespokojeni sami se sebou, s chováním partnera vůči nám, někdy prostě ve vztahu cítíme prázdnotu.

V extrémních případech se ve vztahu objeví prvky násilí, ať už fyzického nebo psychického, manipulace, žárlivost nebo nevěra.

Někdo má možná pocit, že opakuje chyby svých rodičů, prožívá stejné problémy. Mnoho lidí se potřebuje z předešlého vztahu uzdravit, najít poučení, zbavit stále se opakujících vztahových eskapád a mnohého jiného.

Pokud vás trápí ve vztahu výše jmenované nebo něco jiného, věřte, že vše má své řešení. Nabízím klientům pomoc zkvalitnit stávající vztah, odrazit se od vztahů minulých. Používám ve vztazích filosofii tzv. Vztahových provázků. Ta umožnuje na vztazích pracovat, ale najít i poučení a limity, které brání spokojenosti ve vztahu i v životě. Umožnuje mimo jiné pracovat s nezdravými vlastnímu návyky, hledat řešení, pochopit vzájemné rozdíly a pracovat s nimi. Dále pak se zbavit starých traumatických stop v případě problematického dětství, vyrovnat se s rodinou zátěží ve formě zakořeněných vztahových návyků a rodinných dogmat a mnohé jiné