Léčení úrovně Hara

28.02.2020

Úroveň Hara
Úroveň Hara

        Tzv. úroveň Hara leží hlouběji než fyzické tělo a energetický systém člověka. Tato zjednodušeně vysvětleno spojuje naši Duši se zemí (kvalita tohoto spojení má vliv na naši životní pevnost a schopnost realizovat své sny a cíle), s vnitřním zdrojem energie a hlavně s naším Tzv. Bodem individualizace (zde se kvalita tohoto spojení projevuje schopností mít vize, sny, mít smysl a naplnění v životě. Pokud jsou zde nějaké bloky nebo zranění, člověk ztrácí smysl života, vůli jít za svými sny nebo plány a hlavně se mu nedaří své životní poslání realizovat. Této úrovni nebo linii se také říká Zemský střed člověka.

       Pokud se Vám nedaří v životě (partnerském, profesním nebo ve finanční oblasti) a máte pocit, že jste už vyzkoušeli různé formy a techniky pro zlepšení? A stále to není ono? V některých případech může být problém v již jmenované úrovni Hara, s kterou pracují převážně východní filosofie, skvěle jí popsala Američanka Barbara ann Brennan ve své knize Zjevení světla, kde se věnuje nejen vysvětlení této úrovně, ale tato kniha je i učebnicí pro léčitele, jak nejen tuto úroveň nebo oblast léčit. Některé techniky harmonizují úroveň Hara pomocí Meditace nebo cvičení, ale je možné s ní pracovat i pomocí energetického léčení.

        V úrovni Hara se odráží naše schopnost vnímat svůj životní úkol hlavně jej realizovat a jít za ním, být v harmonii a jednotě. Většina lidí má tuto úroveň poškozenou, rozbitou nebo při nejmenším zdeformovanou. Ale je nutné podotknout, že ne vždy a u každého klienta je nutné začít pracovat hned s touto oblastí. Většinou se začíná fyzickým tělem, energetickým systémem nebo nápravou mentálních programů. Zde se pracuje spíše v závažných případech nebo všechny techniky selhávají. Stav linie Hara má vliv i na výkon u sportovců, úspěšnost v podnikání nebo profesi. Příčiny poškození jsou individuální. Klientům nabízím diagnostiku této úrovně, určení příčin problému, návrh řečení a případně i následnou pomoc.