Kurz Emočního tejpování - výukový kurz i pro začátečníky

08.09.2019

     Kurz určený všem, kteří chtějí začít využívat tejpingu k řešení emočních příčin problémů ve fyzické oblasti, případně po úrazu nebo traumatické události, kterou může být i například dávné nebo současné emoční trauma, pracovní zátěž, syndrom vyhoření, selhání nebo úraz pod vlivem emocionálního nebo psychického vypětí a mnohé jiné, kurz je vhodný i pro začátečníky, tento způsob aplikace je jednoduchý a zvládne jej každý.

      Mezi zdravím, emocemi a svalstvem je vzájemná souvislost, právě tento způsob tejpování je užitečným pomocníkem při léčbě bolestí, traumatických prožitků a důsledků dnešního životního stylu. Nevyužívá se tejpů k fixaci kloubů, ale mimo jiné se stimuluje ta část těla, kde se emoce nebo trauma ukládá pomocí jednoduchých aplikací tejpů v dané oblasti.

Kde: Domeček Loučeň, Grusova 184

Termín: 5. říjen 2019

Začátek: 8:30, konec cca 15:30

Cena: 1 300,- Kč

   Jako závazná přihláška stačí mail nebo telefonický hovor, pro závazné potvrzení přihlášky a rezervaci místa prosím zaslat zálohu ve výši 50% kurzovného na č.u. 2784895023/0800 do 5 dnů, jinak bude rezervace místa zrušena, zbytek na místě.