Karmické mapování - kurz pro pokročilé

18.01.2020

Začátek: 8:30- cca18:00

Termín: 14. březen

Cena: 3 500, -

Záloha: 1 000,-

- práce s životními programy na úrovních  duševní - mentální - emoční - fyzické

      Kurz pro hledající, k odhalování skrytých programů duše a jejich pochopení a uzdravování Mapa, v které vede naše životní cesta je pro mnoho lidí často spíše mapou slepou. Potkáváme lidi, kteří nám něco naznačují, opakovaně se nám něco děje a často máme pocit, že jsme se z nějaké životní křižovatky vrátili po čase na stejné místo, i do stejné bolesti, do stejného problému.

     Naše tělo, situace nám svým způsobem naznačují co se děje, co máme změnit nebo co máme na životní cestě odložit a více se s tím dále netahat. Akorát těmto symbolům nerozumíme. Tyto nepoznaná místa mohou zásadním způsobem ovlivňovat naši osobnost, fyzické a psychické zdraví, vztahy, životní úspěch. Často se táhnou jako temná linka generacemi, které stále prožívají a opakují stejné.

     Tento kurz umožní dát těmto místům, situacím kde se nacházíme význam, umožní nám je pochopit a hlavně pomocí jednoduchých technik a přístupů uzdravovat a poučit se. Tím dát těm slepým jistil, postupně obraz a jméno. Zaměříme se pouze na místa, která je již možné poznat, pochopit a řešit. K těm místům, na která ještě nejste připravení se bude možné díky těmto poznatkům vrátit až, na to přijde čas.Zaměříme se na bloky a programy na úrovni Duše, které vznikly v dávné minulosti, ale i nedávno, na bloky a omezení, které si duše vzala za své do budoucnosti. Vhodným doplňkem tomuto kurzu může být i připravovaný kurz zaměřený na harmonizaci a léčení úrovně Hara.

Program:

  • Seznámení s úrovněmi, s kterými budeme pracovat
  • Techniky k mapování a diagnostice
  • Práce s tabulkami
  • Způsob práce s programy
  • Možnost řešení rodinných programů (rodinné zátěže), životních témat, uložených traumat, aj.
  • Doplňkové metody ke komplexnějšímu uzdravování
  • Praktický nácvik

Jako závazná přihláška stačí mail nebo telefonický hovor, pro závazné potvrzení přihlášky a rezervaci místa prosím zaslat zálohu ve výši 50% kurzovného na č.u. 2784895023/0800 do 5 dnů, jinak bude rezervace místa zrušena, zbytek na místě.