Gely - Divoká Kosmetika

28.03.2019

- klouby, namoženiny, bolesti zad, regenerace svalstva lupenka, akne, celilitida - doplněk léčby

     Při konzultacích s klienty se snažím je minimálně zatěžovat kopí dalších doplňků. Do nedávna to byla pouze Bachova květová terapie, využívaná jako podpora při léčbě příčin psychických problémů, dětských traumat a jiného.

     Od dubna jsem se rozhodl jako doplněk nabídnout gely Divoké kosmetiky. Tentokrát nejde o uzdravování příčin těchto potíží, zde zůstanu u stejného způsobu práce, ale jako podpora léčby důsledků různých spouštěčů. Proč se dlouho trápit obtížemi, než se na těle projeví změna po odstranění příčiny? Někdy to může být běh na dlouhou trať..

     Divoká kosmetika využívá extrakty z "divokých bylin", které rostou v oblasti Orlických hor a Broumovského výběžku České republiky. Nepoužívá sušené byliny, protože proces sušení částečně způsobuje ztrátu aktivních látek. Hned po sběru se připravuje extrakt formou studené báze a zachová se tím velké množství již jmenovaných aktivních látek.

     Používají se kořeny, plody, listy a květy. Produkty Divoké kosmetiky je možné si vyzvednout po domluvě u mě v Mladé Boleslavi nebo na Loučeni, případně je možné je objednat. Pomocí diagnostické kresby mohu pomoci i s výběrem. Pokud máte již s touto kosmetikou nějaké zkušenosti, budu rád, pokud se o ně podělíte. 

Více informací na: www.divokakosmetika.cz