Dopoledne o vztazích - přednáška, miniseminář

25.08.2020

Setkání k hledání odpovědí na otázky, které se týkají vztahů partnerských, ale i vztahů mezi rodiči a dětmi. Setkání je vhodné pro jednotlivce, rodiče, ale i páry. Větší děti se v případě zájmu mohou také zúčastnit.

Jednoduchou formou se zde dozvíte, jak ve vztazích porozumět sobě, partnerům nebo dětem. Setkání převážně proběhne formou povídání a diskuse právě nad vztahy a rozdíly mezi jednotlivci. Tyto rozdíly jsou největší příčinou neshod, nepochopení, vzájemného odcizování, bolesti a mnoha dalšího. Téma nebude nijak náročné, ale odnesete si informaci, jak malými krůčky něco pro lepší vztahy začít dělat. Řekneme si něco o tzv. Vnitřním dítěti nebo rodiči a závěr si prakticky vyzkoušíte, jak pracovat s emocemi, kterým se ve vztazích nevyhneme, jak jim předcházet, a zdravěji je ventilovat.

Základní témata:

Pět jazyků lásky - pohled věnující se rozdílným způsobům předávání lásky druhým (dětem, partnerům, ale i okolí) a často nenaplněných očekávání od druhých. Uvědomění si vlastních způsobů chování, ale i druhých a začlenění malých změn do vztahů může přinést velké změny.

Enneagram - pohled na vztahy pomocí této typologie, pomáhá k pochopení nejen svých vzorců chování, přístupů k různým situacím převážně ve vztazích.

Emoční kresba - technika k práci s emocemi nejen u sebe, ale například i u dětí. Více o jednotlivých metodách naleznete na stránkách.

Termín:

Kde:

Cena: