Co je úroveň Hara?

04.08.2019

        Je to úroveň, která leží hlouběji než fyzické tělo a energetický systém člověka. Tato zjednodušeně vysvětleno spojuje naši Duši se zemí (kvalita tohoto spojení má vliv na naši životní pevnost a schopnost realizovat své sny a cíle), s vnitřním zdrojem energie a hlavně s naším Tzv. Bodem individualizace (zde se kvalita tohoto spojení projevuje schopností mít vize, sny, mít smysl a naplnění v životě. Pokud jsou zde nějaké bloky nebo zranění, člověk ztrácí smysl života, vůli jít za svými sny nebo plány a hlavně se mu nedaří své životní poslání realizovat. Této úrovni nebo linii se také říká Zemský střed člověka.

       Pokud se Vám nedaří v životě (partnerském, profesním nebo ve finanční oblasti) a máte pocit, že jste už vyzkoušeli různé formy a techniky pro zlepšení? A stále to není ono? V některých případech může být problém v již jmenované úrovni Hara, s kterou pracují převážně východní filosofie, skvěle jí popsala Američanka Barbara ann Brennan ve své knize Zjevení světla, kde se věnuje nejen vysvětlení této úrovně, ale tato kniha je i učebnicí pro léčitele, jak nejen tuto úroveň nebo oblast léčit. Některé techniky harmonizují úroveň Hara pomocí Meditace nebo cvičení, ale je možné s ní pracovat i pomocí energetického léčení.

       V úrovni Hara se odráží naše schopnost vnímat svůj životní úkol hlavně jej realizovat a jít za ním, být v harmonii a jednotě. Většina lidí má tuto úroveň poškozenou, rozbitou nebo při nejmenším zdeformovanou. Ale je nutné podotknout, že ne vždy a u každého klienta je nutné začít pracovat hned s touto oblastí. Většinou se začíná fyzickým tělem, energetickým systémem nebo nápravou mentálních programů. Zde se pracuje spíše v závažných případech nebo všechny techniky selhávají. Stav linie Hara má vliv i na výkon u sportovů, úspěšnost v podnikání  nebo profesi.

       Příčinou poškození mohou být problémy v nižších úrovních (energetický, systém tělo), úrazy, traumata, projití těžkou a mnohdy nevyléčitelnou nemocí, velká životní ztráta, karmické prožitky, někdy se duše to tohoto světa s poškozením narodí, dále pak například strach jít za svým životním úkolem, abychom nebyli vyloučeni ze společnosti. Dále setkání s člověkem, který dané osobě nepřeje svobodu, seberealizaci, má majetnické, trestající sklony. Má-li tento člověk dostatek negativních sil, je schopný druhému tuto úroveň rozbít. Projevuje se to pak ztrátou životního cíle, zřeknutím se vlastních potřeb na úkor druhých, těžkým hledáním svého určení.

      Příčiny mohou být u každého individuální a v praxi jsem se setkal s mnohými. Pokud Vás zajímá se na tuto oblast podívat, je možné jí diagnostikovat kresbou stav linie Hara, potřebu tuto úroveň léčit nebo jinou a případně s ní začít pracovat. Poškození této úrovně se projevují v reálném životě již jmenovaným, akorát pokud leží příčina zde, běžné techniky často selhávají. Léčení této úrovně není snadné, ale ne nemožné.

Zpět Léčení Hara