Cesta sebepoznání s moudrostí karet Osho Tarotu 

- jednodenní sebepoznávací a výukový kurz

     Osho Zen Tarot a jeho Velká arkána 

    - popisuje kroky poutníka na duchovní cestě, co jej může potkat, jaké nástrahy, co může způsobit zaváhání nebo uvíznutí na cestě za životním cílem. Tato cesta, kterou nám umožňuje Osho Tarot pochopit a lépe zvládnout není jen cestou za duchovním "osvícením" a změnou, ale moudro přináší všem, kteří se vydali nebo chtějí vydat na cestu za změnou v osobním nebo profesním životě, ve vztahu nebo na cestu kde cílem je pochopení sebe, zbavení se starých vzorců používaných generacemi před Vámi.

Program kurzu: Pomocí jednotlivých karet projdeme jednotlivé kroky této cesty, najdeme svá omezení a limity, které nám brání rozhodnout se, cítit se lépe, být spokojenější. Může to být dávná dětská vzpomínka, skrytá bolest, převzatý názor, strach a jiné. To může poodhalit asociace, kterou karta vyvolá, řekneme si jak s těmito asociacemi pracovat nejen u sebe, ale i u druhých. Hlavně se budeme učit o kartách mluvit, což je nejdůležitější pro následný výklad, naučíme se cca 3 základní způsoby výkladu, protože nestačí jen výklad chápat, ale tento výklad i případně někomu umět sdělit a nebát se mluvit.

Jestli se chystáte nebo jste na takové cestě, třeba se Vám nedaří nebo se bojíte vykročit, může být tento kurz pro Vás inspirací. Vězte, že cesta není tak záludná a nebezpečná jak se často zdá a každé úskalí má řešení, když je člověk připraveny. Duchovní cesta, kterou popisuje tento Tarot, je často tak podobná našim "všedním" každodenním krokům. 

Termín: 

Místo:  

Začátek: 8. 30 - cca 16. 00 

Cena kurzu: 1 300,- Kč

Záloha: 750,- Kč