Večery nejen s automatickou kresbou - webinář

Webinář - Automatická kresba a sebepoznání

       Večerní internetová setkání určená k výuce základů automatické kresby, sebepoznání a seznámení i s dalšími metodami. Tuto formu výuky automatické kresby spojenou se sebepoznáním a seznámením s dalšími metodami a informacemi mám v programu víc jak 15 let a stále se těší oblibě. V období omezeného pohybu jsme se scházeli alespoň touto formou, což se osvědčilo. Navíc klienti nebo absolventi jiných kurzů ze vzdálenějších míst po pod této formě již nějaký čas volali.

       Průběh bude stejný jako u běžných večerů. V první části 6 základních večerů se postupně budeme věnovat výuce základů automatické kresby (odpověď na otázky ANO - NE, relaxační a uvolňovací kresba, čakrogram, výběr z možností, základní zdravotní a vztahová kresba). V případě zájmu o pokračování se postupně propracujeme i k základům vztahové a diagnostické kresby. Dalším tématem jsou pak vztahové provázky a práce s blokacemi.

       V druhé části večerů se věnujeme diskusi nad různými aktuálními tématy, otázkám účastníků k tomu, co prožívají a potřebují řešit. Samozřejmě i v této části se dozvíte, jak si pomoci v různých situacích především pomocí automatické kresby.

       V případě zájmu mě kontaktujte, maximální počet účastníku 5

Začátek: 15. září 2020 (informativní schůzka cca 60 minut zdarma)

Pokračování: následně každé 2. úterý v měsíci, pokud nebude stanoveno jinak

Cena: 200,- Kč/ 2 hodiny (1 večer), platba předem 6 večerů 1 000,- Kč

Jak to bude probíhat:

  • Komunikovat budeme pomocí jednoduché aplikace bez nutnosti instalace
  • Po každém večeru každý obdrží stručná bodová skripta k danému tématu
  • Každé téma vysvětlím s pomocí instruktážního videa
  • Vše si hned prakticky vyzkoušíte, budete mít možnost se zeptat
  • Budete mít možnost vyměnit si zkušenosti s ostatními

Potřeby: pastelky, podložka na kreslení, počítač nebo chytrý telefon(používanou aplikaci není nutné instalovat do zařízení)