Balíček výukových kurzů k léčení a sebeléčení

       Tento balíček kurzů obsahuje výběr toho nejpodstatnějšího z více kurzů. Tyto témata na sebe nepřímo navazují a slouží ke komplexnějšímu využití těchto technik k uzdravování sebe nebo nejbližších. Jsou zaměřeny na uzdravování fyzických problémů, energetického systému, emočních a mentálních příčin potíží. Proč jsem se rozhodl vybrat právě tyto techniky? Protože tvoří hlavní pilíř mé práce s klienty. Tyto poznatky mi pomohly na mém začátku, kdy jsem se intenzivně zaměřoval na své sebeléčení a léčení zbytku rodiny. Pokud potřebujete uzdravovat vztahovou nebo karmickou oblast, je možné na tento balíček kurzů navázat kurzy zaměřenými na tuto oblast.

Základní cena: 4 500,- Kč

Obsah:

  • Automatická kresba - emoční kresba pro práci s emocemi, základy diagnostické kresby
  • Reiki 1. stupeň - zkladní kurz pro využívání energie
  • Syderické kyvadlo - k harmonizaci čaker, čištění energetického systému, případně jako alternativa diagnostické kresby
  • Mentální techniky - základ využití mentálních technik jako podpory k uzdravování
  • Enneagram - typologie, úvod - předpoklady jednotlivých typů k onemocněním, emočním a psychickým problémům, jejich přístup k uzdravování
  • Využití Bachovy terapie jako doplňkové metody

A ostatní dle časových možností a konkrétních potřeb účastníků

        Tento kurz je možné absolvovat v menší skupině od 2 účastníků nebo po domluvě s příplatkem jako individuální. Vzhledem obsahové náročnosti kurzu je potřeba program rozvrhnout do 2 dnů. V případě zájmu mě kontaktujte.