Enneagram pro každodenní život -  kurz

    Kurz k uvědomění si a pochopení motivů Vašeho chování, způsobů řešení různých životních situací, emočních dovednosti, příčin nezdravého sebehodnocení a škodlivých nároků na sebe a druhé, očekávání něčeho od sebe nebo druhých a mnohého jiného. Zaměříme se na rozdíly jednotlivých typů, které jsou příčinou komunikačních nebo výchovných střetů. Pochopením sebe nebo druhých, pochopením rozdílů v životním přístupu lze zkvalitňovat život, ať už to je v rodinných nebo společenských vztazích, ale také v profesi nebo podnikání.

Dozvíte se, jaké jsou slabé stránky jednotlivých typů, jak s nimi pracovat. Ale i ty silné, které si mnohdy ani neuvědomujeme. Řekneme si, jak fungují jednotlivé typy včetně Vašeho v roli dítěte, dospělého, partnera, rodiče, ale i nadřízeného nebo podřízeného, jaký mají přístup k úspěchu, penězům. Jak pro ně je důležitá láska, kariéra, co pro ně může být motivantem nebo naopak co může způsobovat psychické nebo fyzické potíže.

Enneagram je využitelný v osobním rozvoji, vztazích, výchově, ale také i v profesi, podnikání nebo při řízení lidí. Alternativou nebo doplňkem toho to kurzu může být ještě kurz Enneagram prakticky. Oba kurzy je možné i po domluvě spojit do programu pro individuální skupiny.

Kdy a kde:

Termín: 

Začátek: 8.30, konec cca 16. 30

Cena kurzu: 1 500,- Kč

     Jako závazná přihláška na kurzy stačí mail nebo telefonický hovor, pro závazné potvrzení přihlášky a rezervaci místa prosím zaslat zálohu ve výši 50% kurzovného na č.u. 2784895023/0800 do 5 dnů, jinak bude rezervace místa zrušena, zbytek na místě.