Individuální koučinkové programy

- v oblasti zdraví, vztahů, profese a osobnosti

Tyto programy jsou programově podobné s výukovými semináři zaměřenými na předávání teoretických, ale hlavně praktických dovedností k rozvoji sebe, sebemotivaci, sebezlepšování nebo i sebeléčení. Případně je možné sestavit po domluvě program přímo dle vašich potřeb. Nebojte se koučinku a koučinkových programů, tyto postupy zvládne každý. Je možné využít cenově zvýhodněné koučinkové balíčky. Více naleznete níže...

Nabídka koučinkových programů

 • Zdravotní koučink - program věnovaný psychosomatickým potížím, obnově zdraví, zlepšování fyzické a psychické kondice, zvládnutí a překonání důsledků současného životního stylu (syndrom vyhoření, stres, civilizační zdravotní potíže aj.)
 • Enneagram v praxi - program věnovaný poznání svých charakterových rysů a pochopení rozdílných modelů chování a životních přístupů ostatních typů. Využití typových rozdílů k motivaci, sebemotivaci, zkvalitnění komunikace, emoční inteligence k vedení lidí. Program kromě teorie obsahuje i praktický nácvik.
 • Vztahové vzorce - vztahový koučink- program věnovaný často neuvědomovaným zkušenostem a zranění ve vztazích, které vedou k vytváření různým obranným strategiím od útoku až po energetický pancíř. V programu se naučíte tyto zkušenosti analyzovat, měnit tyto obranné strategie a mentální naprogramovaní vytvořené díky těmto zkušenostem. Využití především v rodinných vztazích. 
 • Základy mentálního programování a mentálního tréninku - program zaměřený na odstranění nebo změnu omezujících mentálních programů, vytváření nových, hlavně zdravých mentálních nastavení. Využití v osobním životě, v profesi nebo sportu. Zaměříme se na hlavní mentální program vytvořený na základě tzv. prvotní zkušenosti.

 • Sportovní koučink pro individuální sportovce - program prvořadně na limity a omezení ideálního sportovního výkonu a posilování mentální stránky

 • Sebekoučink pro každého - tento program je základním, jednoduchým návodem, jak začít měnit svůj život, stanovit si cíl, zbavit se vlastních omezení, pochopit své motivy jednání, své povahové dispozice a začít postupně řídit svůj život. Postupy v kurzu obsažené používám při každodenní práci s klienty. Využití v osobním životě, profesi, k osobnímu růstu. Více o tomto programu...

 • Prvotní otisky a další traumatické zkušenosti - program - seminář pro pokročilejší k uzdravování traumatických zkušeností pomocí hledání tzv. Prvotních otisků, využití v osobním i profesním životě. Součástí programu je i práce s metodou Mapování, kterou používám v běžném životě.


 • Koučink dělám jinak, aby byl využitelný pro každého a řešil klienta komplexněji, více o mém způsobu naleznete zde...
 • Zvýhodněné koučinkové balíčky naleznete níže
 • Tematicky jsou podobné seminářům v nabídce, ale s intenzivnější péčí a přizpůsobené individuálním potřebám
 • Balíček č. 2 je intenzivnějši co se týče výuky a nácviku pomocných technik
 • Pokud jste si zde nevybrali, můžete se ještě podívat do sekce kurzy, kde naleznete seznam dalších kurzů
 • Pokud jste podnikatel nebo vám osobní rozvoj proplácí zaměstnavatel, vystavení faktury je samozřejmostí 
 • Pro více informací mě klidně kontaktujte

Balíček č. 1 

Balíček 6 hodin konzultací rozvržený dle domluvy

Cena 2 700,- Kč (včetně úvodní konzultace 90 minut zdarma)

Cena se platí předem (osobně na úvodní konzultaci, nebo převodem na účet), je možné i v průběhu rozšířit na balíček č.2

Je možné sestavit individuální program nebo si vybrat z nabídky výše

Balíček č. 2

Balíček 12 hodin konzultací rozvržený dle domluvy

Cena 6 000,- Kč (včetně úvodní konzultace 90 minut zdarma)

Cena se platí předem (osobně na úvodní konzultaci, nebo převodem na účet)

Je možné sestavít individuální program nebo si vybrat z nabídky výše