Karmické programy a karmická zátěž

- karmické vztahy, bloky, nemoci

         Blokace nebo různé omezující a již nefunkční programy mohou vznikat v různých úrovních, kdo se trochu zajímá o alternativní metody, slyšel někdy o emoční, mentální úrovni, energetické a možná i jiné. Určitě zde nechyběla úroveň duše, zde lze nalézt již jmenované Karmické bloky nebo programy, mohou vznikat během života nebo během jiných inkarnací a souvisí s oblastí duše. Způsobují často strachy, úzkosti, partnerské, životní problémy. Dále pak nepřiměřené reakce na různé podněty nebo i zdravotní problémy, ke kterým se těžko hledá příčina nebo je vůbec těžké je racionálním přístupem pochopit. Tyto programy ovlivňují ty další jmenované úrovně, naše Vnitřní dítě, naše emoce nebo myšlení. Lze je najít u dětských, i dospělých klientů. Jejich příčinou bývají často hluboká traumata nebo i životní úkoly, které si duše stanovila a ač je naší nedílnou součástí si to mi neuvědomujeme.

         Zpracování těchto programů má ve většině případů pomůže ke zmírnění výše jmenovaných problémů nebo i k jejich vymizení. Ne vždy je třeba pracovat přímo s těmito programy, ač to klienti i třeba ze zvědavosti požadují. V mnoha případech stačí programy, traumata, blokace uzdravovat a zpracovávat v jiných úrovních a tím dochází i k uzdravování programů na duši.

        Je to individuální a je dobré způsob řešení jakýchkoliv problémů sestavit vzhledem k individualitě klienta, jeho fyzickému, psychickému stavu nebo věku.

         Dá se zde pracovat i s duchovním významem vztahu, to co si páry nesou z minulosti k řešení, uzdravovat tyto programy, měnit svůj život v souladu s duchovním významem. Běžně, pokud to vyřešení problému klienta vyžaduje, se zaměřuji i na tuto oblast. Záleží na stavu klienta, jak je možné jej aktivně do řešení této oblasti zapojit. Pokud má někdo v této oblasti hodně témat a programů k řešení, bývá pro něho lepší zúčastnit se případně semináře a pracovat na sobě sám, případně s konzultacemi z mé strany, je to na dohodě.

Kurz karmického mapování

Mapa, v které vede naše životní cesta je pro mnoho lidí často spíše mapou slepou. Potkáváme lidi, kteří nám něco naznačují, opakovaně se nám něco děje a často...     Více...

Energetické léčeníEnergetické léčení

              Více....