Karmické mapování - karmické programy a bloky 

- bloky a omezení ve vztazích a životě

        Blokace nebo různé omezující a již nefunkční programy mohou vznikat v různých úrovních, kdo se trochu zajímá o alternativní metody, slyšel někdy o emoční, mentální úrovni, energetické, duchovní a možná i jiné. Určitě zde nechyběla úroveň duše, zde lze nalézt již jmenované Karmické bloky nebo programy, mohou vznikat během života nebo během jiných inkarnací a souvisí s oblastí duše. Způsobují často strachy, úzkosti, partnerské, životní problémy, omezení. Dále pak nepřiměřené reakce na různé podněty nebo i zdravotní problémy, ke kterým se těžko hledá příčina nebo je vůbec těžké je racionálním přístupem pochopit. Lze je najít u dětských, i dospělých klientů. Jejich příčinou bývají často hluboká traumata nebo i životní úkoly, které si duše stanovila a ač je naší nedílnou součástí si to mi neuvědomujeme.

       Zpracování těchto programů má ve většině případů pomůže ke zmírnění výše jmenovaných problémů nebo i k jejich vymizení. Ne vždy je třeba pracovat přímo s těmito programy, ač to klienti i třeba ze zvědavosti požadují. V mnoha případech stačí programy, traumata, blokace uzdravovat a zpracovávat v jiných úrovních a tím dochází i k uzdravování programů na duši.

       Je to individuální a je dobré způsob řešení jakýchkoliv problémů sestavit vzhledem k individualitě klienta, jeho fyzickému, psychickému stavu nebo věku.

       Dá se zde pracovat i s duchovním významem vztahu, to co si páry nesou z minulosti k řešení, uzdravovat tyto programy, měnit svůj život v souladu s životním úkolem. Stejně jakon u vztahů se dá zaměřit i na význam dalších životních situací, které se stále opakují nebo nás zásadně v živtě ovlivnily.Běžně, pokud to vyřešení problému klienta vyžaduje, se zaměřuji i na tuto oblast. Záleží na stavu klienta, jak je možné jej aktivně do řešení této oblasti zapojit. Pokud má někdo v této oblasti hodně témat a programů k řešení, bývá pro něho lepší zúčastnit se případně semináře a pracovat na sobě sám, případně s konzultacemi z mé strany, je to na dohodě.


Karmické mapování - inspirační a výukový kurz

- kurz ke změně bloků a omezení na hlubší úrovni a pochopení životních situací

     Mapa, v které vede naše životní cesta je pro mnoho lidí často spíše mapou slepou. Potkáváme lidi, kteří nám něco naznačují, opakovaně se nám něco děje a často máme pocit, že jsme se z nějaké životní křižovatky vrátili po čase na stejné místo, i do stejné bolesti, do stejného problému. Je možné těmto situacím dát význam, poučit se z nich a hlavně zírnit jejich dopad na náš život. Více odkaz níže.