Mapování životní cesty

Regresní mapování - diagnostika omezujících životních programů

      Náš život se ubírá cestou, která je plná křižovatek, míst, kde se s někým potkáme nebo zase rozejdeme. Někde se cítíme komfortně, někde naopak ne. Často se stává, že se po čase na některá místa v životě vracíme a prožíváme stejné, stejnou radost, štěstí. Ale velmi často bolest, zklamání a jiné. Někdo své životní mapě rozumí, někdo potřebuje pomoci.

      Někdo má to štěstí, že své životní cestě "mapě" rozumí a jde obohacující a dobrou cestou. Pro mnoho lidí je jeho život pouze mapou slepou. Nerozumí proč se stejné stále opakuje, co mu říkají lidé, které potká, co mu říká tělo formou bolesti nebo nemoci.

    Tato metoda:

  • Pomáhá pochopit význam zásadních životních událostí 
  • Pomůže poučit se z událostí, životních "chyb"
  • Napomáhá změnám
  • Odhaluje omezující programy vytvořené pod vlivem traumat, negativních prožitků
  • Ve spojení s dalšími technikami umožnuje tyto programy zpracovat
  • Na rozdíl od jiných metod nejde cestou přímých prožitků souvisejících s programem 

    Mapa, v které vede naše životní cesta je pro mnoho lidí často spíše mapou slepou. Potkáváme lidi, kteří nám něco naznačují, opakovaně se nám něco děje a často máme pocit, že jsme se z nějaké životní křižovatky vrátili po čase na stejné místo, i do stejné bolesti, do stejného problému.

    Naše tělo, situace nám svým způsobem naznačují, co se děje, co máme změnit nebo co máme na životní cestě odložit a více se s tím dále netahat. Akorát běžně těmto symbolům nerozumíme. Tyto nepoznaná místa mohou zásadním způsobem ovlivňovat naši osobnost, fyzické a psychické zdraví, vztahy, životní úspěch. Často se táhnou jako temná linka generacemi, které stále prožívají a opakují stejné.

    Tato metoda umožní dát těmto místům, situacím, kde se nacházíme význam, umožní nám je pochopit a hlavně pomocí jednoduchých technik a přístupů uzdravovat a poučit se. Tím dát těm slepým místům postupně obraz a jméno. Zaměříme se pouze na místa, která je již možné poznat, pochopit a řešit. K těm místům, na která ještě nejste připravení se bude možné díky těmto poznatkům vrátit až, na to přijde čas.