Mapování životní cesty

Regresní diagnostika k pochopení významu životních událostí - Karmické a životní mapování

      Náš život se ubírá cestou, která je plná křižovatek, míst, kde se s někým potkáme nebo zase rozejdeme. Někde se cítíme komfortně, někde naopak ne. Často se stává, že se po čase na některá místa v životě vracíme a prožíváme stejné, stejnou radost, štěstí. Ale velmi často bolest, zklamání a jiné.

      Někdo má to štěstí, že své životní cestě "mapě" rozumí a jde obohacující a dobrou cestou. Pro mnoho lidí je jeho život pouze mapou slepou. Nerozumí proč se stejné stále opakuje, co mu říkají lidé, které potká, co mu říká tělo formou bolesti nebo nemoci.

     Tato metoda pomůže dát těmto místům význam, pochopit smysl toho, co nám říkají, proč se sem a z jakého důvodu neustále vracíme. metoda poodhalí potřebná a nejdůležitější témata, která je potřeba zpracovat. Dále dávná traumata a události, které na nás měla vliv, my si je ani neuvědomujeme, ale hlavně zanesly do naší životní mapy důležitou stopu. Mapování ukáže vzorce chování a programy, které jsme vlivem zkušeností vytvořili a které ne vždy jsou ku prospěchu.

     Společnou cestou můžeme diagnostikovat příčinu proč se něco v minulosti stalo, jak to ovlivňuje současnost a jaký vliv to má na budoucnost. A až se dostanete zase na nějakou životní křižovatku, máte velkou šanci, že se tentokrát vydáte úplně jinou cestou. Nenabízím klientům nejen diagnostiku, ale i pomoc, jak toto řešit.

      Nezaměřuji se zde pouze na bloky na emoční nebo mentální rovině, ale na často neuvědomované programy na duševní úrovni. Někdo tuto úroveň i třeba nazývá karmickou. Učím vidět tyto situace ne jako "bloky" a omezení, ale hlavně jako životní výzvy, lekce a příležitosti k růstu.

K čemu může být metoda užitečná:

  • Dá význam zásadním událostem v životě
  • Vysvětlí nám stále se opakující negativní situací v životě
  • Zbaví opakování stejných chyb
  • Odkryje skrytá omezení a obranné mechanismy
  • Pomůže řešit problémové vztahy, komunikaci
  • Určí příčinu životní samoty, strnulosti, neúspěchu, finančních problémů
  • Příčinu zdravotních problémů
  • Umožní hledat jiná řešení starých situací, nový přístup k životu
  • A jiné

       Mapování - umožňuje najít společného jmenovatele událostí, které se stále opakují nebo způsobují životní problémy. Podívat se pohledem někoho jiného na to, jaký vliv v našem životě mají, jak by se dali řešit jinak Nabízí možnost poučit se a společným přístupem pomocí dalších technik uzdravovat sebe, vztahy a jiné.