Energetická masáž

Reflexní masáž, diagnostika, harmonizace, uvolnění blokací

      - masáž pro podporu fyzického zdraví, posílení vitality a obranyschopnosti organismu

      Formu tyto masáže je možné aplikovat kdekoliv, v sedě nebo v leže. Pokud má klient problém odložit si oděv, je možné jí aplikovat z větší části i přes oděv. Aplikaci předchází základní diagnostika energetického a fyzického systému. Lze ji využít čistě jako regenerační, ale i jako zdravotní - uvolňovací.

     Masáž spojuje prvky reflexní, uvolňovací a energetické masáže. Zaměřuje se na emoční zóny, kde se ukládají emoce, stres a další zátěž. Kromě energetických center se dále zaměřuje i na reflexní místa na páteři, rukách, nohách. Umožnuje celkovou regeneraci, uvolňuje lehčí citové a psychické blokace vzniklé v již jmenovaných oblastech. Může klientovy napovědět životní otázky, na které by bylo případně nutné se zaměřit.

      Aplikuje se jemným dotekem, hlazením a přikládáním rukou na potřebná místa, je možné i spojit s emočním tejpování, masáž trvá cca 1 hodinu, je dobré ji opakovat v intervalu, který je individuální. Společně s klientem vytestujeme ideální čas. Bývá to cca 3 - 5 týdnů. Cena je dle hodinové sazby v ceníku.