Nymburk, Loučeň, Mladá Boleslav

Cesta sebepoznání - inspirační kurz

- zábavnou, ale poučnou formou můžete poodhalit své vnitřní nastavení

Osho Zen Tarot a jeho Velká arkána popisuje kroky poutníka na duchovní cestě, co jej může potkat, jaké nástrahy, co může způsobit zaváhání nebo uvíznutí na cestě za životním cílem. Tato cesta, kterou nám umožňuje Osho Tarot pochopit a lépe zvládnout není jen cestou za duchovním "osvícením" a změnou, ale moudro přináší všem, kteří se vydali nebo chtějí vydat na cestu za změnou v osobním nebo profesním životě, ve vztahu nebo na cestu kde cílem je pochopení sebe, zbavení se starých vzorců používaných generacemi před Vámi. Na tomto setkání poodhalíte moudro této Zenové hry, inspirujete se pro život, pochopíte některé své motivy chování, ale naučíte se i jednoduchý a praktický způsob výkladu, pokud hledáte i tuto možnost. Více naleznete níže ...

Termín: 

Místo:

Začátek: 8. 30 - cca 16. 00

Cena kurzu: 1 600,- Kč, 1 850,- Kč (individuálně)

Záloha: 750,- Kč

Program kurzu:

       Pomocí jednotlivých karet projdeme jednotlivé kroky této cesty, poodhalíme svá omezení a limity, které nám brání rozhodnout se, cítit se lépe, být spokojenější. Může to být dávná dětská vzpomínka, skrytá bolest, převzatý názor, strach a jiné. To může poodhalit asociace, kterou karta vyvolá, řekneme si, jak s těmito asociacemi pracovat nejen u sebe, ale i u druhých. Ale kromě svých slabých stránek zaměříme pozornost na ty silné, které si někdy ani neuvědomujeme. Pokud je tento kurz ve víkendové podobě, zapojuji do programu ještě Intuitivní kresbu, kde se dá ještě lépe s již zmiňovanými asociacemi pracovat.

     Jestli se chystáte nebo jste na takové cestě, třeba se Vám nedaří nebo se bojíte vykročit, může být tento kurz pro Vás inspirací. Vězte, že cesta není tak záludná a nebezpečná, jak se často zdá a každé úskalí má řešení, když je člověk připraveny. Duchovní cesta, kterou popisuje tento Tarot, je často tak podobná našim "všedním" každodenním krokům. Není jen nástrojem k slepému následování obrázků, ale je zajímavým nástrojem k sebekoučinku, především pro ty, kteří hledají spirituálnější cestu.

Cena seminářů pro veřejnost 1 600,- Kč, v případě následného profesního využití 3 200,- Kč